Solis Terra Plan De Dieu Rouge 2017 0,75l

AOP - Vallé du Rhône - Cotes du Rhône Villages

Cuvé tří odrůd (Grenache, Syrah, Mourvédre) typických pro jižní Rhônu. Aroma tmavých lesních bobulí, zralého ovoce a koření s tóny lékořice, na patře zakulacené, plné, s tónem vanilky. Příjemně pitelné víno s vynikajícím poměrem kvality a ceny.

Ideální párování se zvěřinou a tmavými masy.

Můžeme doručit do:
7.10.2022
Skladem
Kód: 398
Značka: Gabriel Meffre
269 Kč
Kategorie: Červená vína & Rosé
Objem: 0,75 l
Obsah cukru: Suché
Země původu: Francie - Cotes du Rhone - Valle du rhone
Ročník: 2017
Kategorie: AOP
Alkohol: 13,5%

Gabriel Meffre

Vinařství založil v roce 1936 Gabriel Meffre jako rodinný podnik, který hospodařil na pouhých deseti hektarech. Oslnivý vzestup vinařství zajistil prestižní titul "Négociant-Eleveur", který si udržel dodnes.

Po téměř 80 letech od založení se vinařství stalo jedničkou regionálním v oblasti výroby kvalitních vín z údolí Rhôny, Provence a Languedocu. Dnes je značka Gabriel Meffre známá nejen ve Francii, ale i ve více než 50 dalších zemích světa.

Vinařství Gabriel Meffre produkuje svá špičková vína především v oblasti Côtes-du-Rhone, v jeho sortimentu nalezneme typická cuvée z jihu jako například Chateauneuf-du-Pape, postavené na odrůdě Grenache, ale i vína z Gigondas a Vacqueyras, až po skvělé Syrahy ze severu oblasti, z regionů Crozes-Hermitage či Cote-Rotie.

 

Zpět do obchodu
NajduZboží.cz