De Vilmont Grande Reserve 1er Cru Brut Champagne 0,75l

Vyrobeno z 50% hroznů Chardonnay, 25% Pinot Noir a 25% Pinot Meunier, zrající v jeskyních pod vinařstvím po dobu 3 let - to je lehké šampaňské od malého výrobce, které shrnuje všechny opojné parfémy použitých hroznů. Čirá a krystalická, zlatá s měděnými záblesky , vyznačuje se jemným temperamentním perlage a harmonickou komplexní kyticí -  odhaluje vůně fialek a lesního ovoce. Dobře strukturované, se správnou rovnováhou, s ovocnou chutí, s dotykem nugátu, briošky a sušenek. Víno je plné a na patře zanechává konečný zaoblený, vyvážený a jemný pocit.
 
Láhev bez dárkové krabičky.
 
Aktuálně posledních 6 kusů !
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Skladem
Kód: 371
Značka: De Vilmont
819 Kč
Kategorie: Šumivá vína
Objem: 0,75 l
Obsah cukru: Brut
Země původu: Francie - Champagne
Ročník: NV
Alkohol: 12,5 %

De Vilmont

Vinařství je pojmenované podle legendárního markýze Francoise Alphonse Donatiena De Vilmonta. Francouzský šlechtic a důstojník královské koňské stráže Ludvíka XVI. se zapsal do paměti, když po vítězství nad rakousko-pruskými vojsky otevřel v táboře svého oddílu lahve šampaňského metodou sabráže, aby společně oslavili dosažené vítězství.

Značka Champagne De Vilmont si bere za cíl uctít markýzův čin a jeho šlechetnost a jedinečnost promítnout do svých vín. Vinařství sídlí v Rilly-la-Montagne obklopené věhlasnými obcemi jako Remeš, Épernay, Verzy či Bouzy. Hrozny, z nichž víno vyrábí, pochází z vinic v údolí řeky Marny z bezprostředního okolí Épernay a Aÿ.

Díky spolupráci s Champagne JM. Gobillard et Fils zpracovávají hrozny také z vinic v okolí vesnice Hautvillers zatříděných do kategorie Champagne Premier Cru. Značka Champagne De Vilmont nabízí krásné portfolio bílých a růžových ročníkových i neročníkových vín, které se vyznačují nejen perfektní kvalitou, ale i velmi příjemnou cenou.

 
 
 
 

  
 
Zpět do obchodu
NajduZboží.cz